Ty jsi kocka ♡♡♡ a Terezka samozrejme taky.
22. dub 2015
kráásne ste obe
22. dub 2015
jr1986
autorDěvčata děkujeme. Malé jsem hned říkala, že se všem tetám moc líbí. Tak se na mě ze spánku usmála s výrazem-dyť já vím. 🙂 Prdelka
22. dub 2015
nádhera
22. dub 2015
krásná fotka
23. dub 2015
Jste kočky, to manžel už má doma určitě brokovnici 🙂
23. dub 2015

Jste krásná, tak co byste se nelíbila 🙂