
36 / 50
jukl
autor😀DDD No, jednu holčičku a hodnou bych chtěla, tak se můžem domluvit 😀 Ale ne, neboj, ono se to rozloží mezi všechny oslavy i u babiček a dědečků a mezi narozeniny a svátek, takže tolik najednou toho zase nebude 😀
22. únor 2012

😀DDD No, jednu holčičku a hodnou bych chtěla, tak se můžem domluvit 😀 Ale ne, neboj, ono se to rozloží mezi všechny oslavy i u babiček a dědečků a mezi narozeniny a svátek, takže tolik najednou toho zase nebude 😀
jarusko,nechces me jako dite??.ja chci taky tolik darku.ja budu hodna a vubec nebudu zlobit:DD