Dnes se to narodilo!!!
jukl
autorPřesně tak, naše věc 🙂 Ale pro vysvětlení, psal to manžel po návratu z porodnice, nevím, jestli si v euforii na jméno nevzpomenul 😀 Ale z nostalgie ponechávám příspěvek v původní podobě.
24. led 2013
Dnes se to narodilo!!!
Přesně tak, naše věc 🙂 Ale pro vysvětlení, psal to manžel po návratu z porodnice, nevím, jestli si v euforii na jméno nevzpomenul 😀 Ale z nostalgie ponechávám příspěvek v původní podobě.
to? Vas syn nema jmeno? nechapu jak muzete napsat detsko?!!!! ale vase vec ze🙂