To je pořád jenom : máma papat, máma ham...
jukl
autorNo jo, co se týká jídla, tak je šikovnej až moc 😀
Jako, samozřejmě, že občas nějaké písmenko vynechá a je z toho srandovní spojenina, ale rozumnět mu je 🙂
8. únor 2011
To je pořád jenom : máma papat, máma ham...
No jo, co se týká jídla, tak je šikovnej až moc 😀
Jako, samozřejmě, že občas nějaké písmenko vynechá a je z toho srandovní spojenina, ale rozumnět mu je 🙂
Tak to je šikulka. To můj prďola je lenivý mluvit, takže říká jen mňam mňam. Ale máma papat, to si neřekne :o)