
1 / 38
Asi hodina po porodu..
V pard.porodnici. 😎
Na tuhle sestřičku mám moc dobré vzpomínky,protože nám hodně pomohla s kojením,když se nedařilo. 😵
20. črc 2010
jusinka
autorPardubická porodnice. Naprosto úžasný personál, až samotnou mě to překvapilo 🙂. Tahle sestřička byla obzvlášť super, díky ní kojím..
24. črc 2010
jo tudle sestřučku si taky pamatuju,moc mi pomohla byla suprová
28. črc 2010
jen jsem zahlédla tuhle fotku, hned jsem to poznala, sestřičku i porodnici, taky mám super vzpomínky🙂
17. srp 2010
to je krásný uzlíček 😵
3. led 2011
gratuluju. Krásný porodní pokoj - kde to je ????????