Kočko, ty jsi strašně krásná, moc Ti to sluší. Nevím, čím to je, že si to neuvědomuješ. Ale zároveň tomu rozumím. Cítím se stejně. Tys mě motivovala k tomu, něco se sebou udělat. Už jsem v minulosti komentovala nějaké tvoje fotky. Momentálně jsem - 21 kg. A pokračuji dál.
Jsi krásná. Moc.
Jste fakt moc pěkná
@lenbela me taky motivovala prave @k.e.s.s.y.14 🙂))) ale ja mam jeste do cile hodne daleko 🙂)
Hodně lidí tě asi nepozdravi, protože tě nepozná, že 😂 úžasná proměna! Klobouk dolů 👏
Taky jsem to zazila,pred dvaceti lety jsem zhubla asi 50 kg a stejne se vidim porad jako stodvacetkilova...Jsi kocka😍
Holky moc děkuji jste zlaté 😘
wau, luxusní proměna!😍
@k.e.s.s.y.14
@rexinka Teda holky vy jste fakt borky 👍👏😍
A nějaká rada, jak na to? Myslím, jako dlouhodoběji. Dvacet kilo jmám dole, ale dalších 10-20 by to chtělo. Bojím se, že se zaseknu a nevyseknu 😉
dvě různé osoby 😵 jste krásná 🙂
😳 todle není ani možný 😳 sluší Vám to 😍 klobouk dolu 🍀
Ty si tak nadherna!
Jsi nádherná holka❤️

To bych vůbec neřekla,že je to jedna ta samá osoba, nicméně proměna krásná 😁👍