Ty už nemusíš dělat nic. Jsi nádherná. A díky tobě jsem se pustila do hubnutí taky. Jsem -18 kg 🙂
Pěkný. Jak jste toho docílila?
No páni ,z čeho máš depky? Odvedla si kus práce,já chci taky. opravdu 👏
Krásná práce 🙂 Taky prosím o radu jak jste toho dosáhla. Po porodu mám hroznou postavu a další zatím pár let rozhodně nebude, tak potřebuju se sebou něco uděla
Tak to klobouk dolu, za vas vykon..!!!!! 👍 🙈
Kocko mam to jako ty, cim vic hubnu tim vic si rikam, ze je to malo a ne a ne byt se sebou spokojena.Pritom kdyz jsem mela o 18 kg vic tak depky nebyli z me postavy jako nyni. Byvam z toho dost casto na sra.ky.Ale takove pekne brisko jako ty tedy jeste zdaleka nemam.
Jsi dobra 🙂 ja se k tomu odhodlavam 8 mesicu a zatim lenpst a chute vitezi :(
ten převis se mi nedaří dat dolů

Super výkon ! 👏