Prosím doporučte mi golfky. Chtěla bych aby byly hodně skladné, aby se vešly do auta pod nohy za přední sedačky a abych s nimi mohla jezdit i v zimě. Líbí se mi Nuna.
Taky mame a super. Budu pouzivat i pri druhem.
19. led 2017
Taky mane nunu a super, projedu i ve sněhu - pokud je normalne odhrnuto...
19. led 2017
My mame quinny zapp xtra ☺👍
30. led 2017
Nuna je super