kabuc08
autorPřesně tak, sice nejsem její rkdič ale sestra, ale jelikož jí hlídám tak pro mě je to dost těžké ale sá se to zvládnout. Ona ví, že když budou samé usměvavé razítka, tak něco dostane, to je aspoň taková menší motivace 🙂
12. pro 2017
Přesně tak, sice nejsem její rkdič ale sestra, ale jelikož jí hlídám tak pro mě je to dost těžké ale sá se to zvládnout. Ona ví, že když budou samé usměvavé razítka, tak něco dostane, to je aspoň taková menší motivace 🙂
Drzime palecky a dej pak vedet 😉je to fakt krasne namalovane 😍