Jistě každý známe přísloví ,,Kdo si hraje nezlobí", dnes mohu říci že to tak bylo i u nás.
Jedná se vlastně o pochvalový list za ...NEBOJÁCNOST... Nevěděla jsem jak jinak to nazvat, abych to tedy vysvětlila, malá má 10 let a stále se všeho bojí, je to pochopitelné, ale většinou slečny v jejím věku se začínají osamostatňovat, a ona se bojí i na wc, sama v koupelně, to by ještě možná šlo, ale bojí se i za bílého dne ve svém pokoji.
Tak jsem se rozhodla pro tento pochvalový list, jeden slouopec svisle je na jeden celý týden, vychází to celkem na dva měsíce. Do prázdných kolonek budeme tiskat smajlíková razítka, pokud vydrží déle než 5 minut být sama v pokoji kde koli v jiné místnosti v bytě tak dostane na konci dne smajlíka 🙂 Asi jsem to napsala dost nepochopitelně, tak ae za to omlouvám. Byla to docela makačka to kreslit, tak uvidíme jestli to bude fungovat. 🙂
Přesně tak, sice nejsem její rkdič ale sestra, ale jelikož jí hlídám tak pro mě je to dost těžké ale sá se to zvládnout. Ona ví, že když budou samé usměvavé razítka, tak něco dostane, to je aspoň taková menší motivace 🙂

Drzime palecky a dej pak vedet 😉je to fakt krasne namalovane 😍