Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
kaciobst
21. kvě 2020
PŘEJÍDÁNÍ V TĚHOTENSTVÍ
Holky zase takovej menší dotaz.. už delší dobu se potýkám s přejídáním několikrát jsem to tak míchala a jedla toho tolik až mi bylo zle.
Jsem momentálně 24tt a první tři měsíce jsem nemohla jíst skoro nic, trpěla jsem na nevolnosti, ale teď je to jakobych to snad doháněla.. největší problém je sladký.. já normálně koukám kolik jsem toho schopná sníst.. mám špatně hodnoty cukru a 1.6 mě čeká OGTT a mám opravdu strach co se dozvím.. už teď mám totiž nahoře 9 kilo. Můžete se prosím podělit se svými zkušenostmi a třeba mě i uklidnit, že to bude dobrý?:pray_tone2:
Zobraz celou zprávu
kaciobst
19. kvě 2020
Danda sedí na záchodě a přítel leží ve vaně. Danda na něj ze záchodu řve.
“Táááto, já chci koloběžku.”
“Doma se ale nejezdi.”
“Já vím, jen venku se jezdí, že ano?”
Odpověď nikde
“Že ano?”
“Haloooo tááto!”
Pořád nic a tak jsem odpovědi ujala já.
“Ano, Danečku jen venku se jezdí.”
A Daneček na to...
“Mami, tebe jsem se neptal jsi snad táta nebo co?!”
Co na to říct :joy:
Zobraz celou zprávu
kaciobst
17. kvě 2020
Ženy má někdo zkušenost, že si platila sama 2. a 3. screening v těhotenství? Pokud vím tak by je už měla plně hradit pojišťovna já za něj tedy nic neplatila (za první jsem platila normálně 1200) ale kamarádka která na něj jde teď má v papírech napsáno že bude platit 1000,- za druhý screening.. není to divný?
Zobraz celou zprávu
kaciobst
16. kvě 2020
Holky prosím mám dotaz za kamarádku. Snažila se o miminko hrozně dlouho skoro 3 roky a teď se jí to konečně podařilo je v 16tt, ale už od začátku těhotenství má hrozně problémy s psychikou.. je doma na neschopence protože už prodělala potrat a má prostě strach, ale to co se děje poslední dobou je hrozné.. vůbec to neni ona, nepoznavam ji s přítelem jsou v pohodě a najednou jí něco cvakne a prostě odejde a že s nim nebude a tak.. miminko si hrozně přáli.. já bych jí ráda pomohla ale nevím jak a ona je z toho hrozně špatná.. nemáte někdo zkusenost? Ona pořád jen brečí a má hrozné stavy.. dokonce bych řekla deprese a prostě z ničeho nic :person_shrugging_tone1::female_sign:
Zobraz celou zprávu
kaciobst
14. kvě 2020
23tt :heart:
Zobraz celou zprávu
kaciobst
13. kvě 2020
A ještě vám ukážu Danečka a jeho novou koloběžku. Přál si jí už dlouho, takže radost obrovská:heart:
Zobraz celou zprávu
kaciobst
13. kvě 2020
Tak pindík jí nenarostl:grin: oficiálně Vám představuji naší malou Stellu:heart:
Zobraz celou zprávu
kaciobst
10. kvě 2020
Brzy už to budou 4 krásné roky, co jsem matkou, tohohle krásného vlasatého a okatého kluka. Je to chlap mého života, někdo koho budu vždy milovat tou bezpodmínečnou láskou. To on mě naučil co je to opravdová láska a jsem mu za to vděčná, jsem MÁMA!:heart:️ Tak vše nejlepší všem maminkám.:heart:
Zobraz celou zprávu
kaciobst
9. kvě 2020
Dnešní krásný den jsme využili na opékání buřtů:heart:
(Ty buřty nejsou spálené.. jsou to nějaké čertovské:grin:slight_smile:
Zobraz celou zprávu
kaciobst
1. kvě 2020
Poradíte knížky pro čtyřleťáka od Svojtky?:pray_tone2: Je toho tolik, že nevím co vybrat a věřím, že máte plno zkušeností.
Zobraz celou zprávu
kaciobst
Zpráva byla změněna 29. dub 2020
#laska_s_viledou

Já když chci potěšit chlapa tak vždy něčím sladkým. Zrovna dnes to byla jeho oblíbená bublanina s lesním ovocem a tvarohem:heart_eyes:

Recept: Ušlehat 3 vejce s hrnkem cukru, přidat půl hrnku oleje a hrnek vlažného mléka. Pak přidat mouku s práškem do pečiva a vylít na vymazaný plech. Přidáme tvaroh, ovoce dle chuti a posypeme vanilkovým cukrem. Pečeme 30 min na 180 stupňů.:blush:
Zobraz celou zprávu
kaciobst
28. dub 2020
Stejně je to zázrak:heart:️ Nějak si nechci připustit, že by to mělo být naposledy, i když jsem si vždy říkala, že chci jen dvě děti.. ale uvidíme co přinese čas:heart:
Zobraz celou zprávu
kaciobst
26. dub 2020
<<youtube code="_nNQlMUOZGE">> Stojí za zhlédnutí.:blush::thumbsup_tone2:
Zobraz celou zprávu
kaciobst
26. dub 2020
21tt:heart:
Musím teda říct, že těhotenské oblečení z Lidlu nemá chybu, skvělý materiál, je to pohodlné, a navíc za pár korun. Takže opravdu spokojenost.
Zobraz celou zprávu
kaciobst
24. dub 2020
Možná to rozpoutá zase lavinu komentářů kdy se do mě každej pustí, ale já prostě musím! Takže aby jsme si to hezky zrekapitulovali, nejdřív se zavřeli školy, hned na to je následovali školky, poté se zavřeli obchody, restaurace a bylo vyhlášeno omezení volného pohybu osob. To vše nelegálně, což jsme samozřejmě nevěděli. Většina podnikatelů bojovala a stále bojuje o záchranu, plno lidí zůstalo bez práce, matky samoživitelky byli doma na 60% a všichni moc dobře víme, že se to těžko zvládá i když má matka 100%!! Ano je pravda, že koronavirus se u nás tolik nešíří a situaci máme (díkybohu) pod kontrolou. Ale něco Vám řeknu, lidem už z toho všeho hrabe, nařízení která se neustále mění přijdou lidem vtipná a kašlou na ně. Nevím jak u vás, ale u nás teda totálně, x lidi bez roušky, na místě kam po dlouhá léta skoro nikdo nešel se najednou združuje lidí jako po hokejovém zápase. Většina obchodů, které byli zavřené se znovu otevřeli. Ale pořád tu máme ty podnikatele, kteří se snaží zachránit, někteří vědí už teď, že budou muset dát na dveře visačku s nápisem “trvale zavřeno.” A co vláda? Schválí jim ušmudlaných 25 tisíc a starejte se sami. Pak se najednou národ dozví, že veškerá opatření která byla vyhlášena, byla nelegální a tak se čeká co se bude dít. Najednou se vše ruší, vše se otevírá a krizový stav, v němž by vláda mohla pokračovat v opatřeních se nekoná (zatím) a víte proč? No protože kdyby ho vyhlásili museli by všechny podnikatele odškodnit.. ale to přece nejde, tak to zkusili kličkou, která jim dokonale vycházela. Neříkejte mi totiž, že oni ty zákony neznají! Ano jednali rychle, se situací se setkali poprvé stejně jako my, ale to co tam předvádí je katastrofa a já se opravdu stydím za to kde žiju.. i když ono jinde to asi nebude o moc lepší, když Trump chtěl lidem píchat desinfekci do těla.:person_shrugging_tone1::female_sign:️ Pokud zde chcete přispět názorem prosím s klidem a úctou, každý máme právo na svůj názor. To jediné se nám totiž nepokusili sebrat.
Zobraz celou zprávu
kaciobst
23. dub 2020
Nemůžu uvěřit tomu, že už je půlka za námi:heart:
Tohle těhotenství je teda úplně jiné než to první, první 3 měsíce jsem doslova jen ležela a nebyla schopná ničeho, nic sem nedokázala sníst a trávila většinu času na záchodě nebo v posteli.:grin::person_shrugging_tone1::female_sign:️ Po třech měsících se úplně vše změnilo a já momentálně jím za dva (hlavně sladký, což je docela problém, když mám hraniční testy na cukrovku), nějaká delší procházka u mě moc nehrozí, protože po chvíli už prostě nemůžu, v roušce se to moc nedá udejchat. Břicho mě bolí asi tak nonstop, žáha mě pálí každý večer a malá je nejaktivnější v noci :person_shrugging_tone1::female_sign:️ Včera mě tak kopla až jsem se lekla.:grin: ale je to radost, třeba je to naposledy a tak se snažím si to pořádně užit,ale už bych ji chtěla mít v náručí.:heart:
Zobraz celou zprávu
kaciobst
22. dub 2020
Holky prosím SOS:pray_tone2::pray_tone2:
Na dvou bílých třičkách mám žluté skvrny v podpaží od potu, jsou to docela drahý trička a tak bych se toho chtěla zbavit:pensive: nevíte na co to zaručeně zabírá? Jestli teda vůbec něco...
Zobraz celou zprávu
kaciobst
20. dub 2020
Ženy je tu ještě někdo? Potřebuji radu. Chystám se koupit nějakou asi už kojící podprsenku.. doporučíte nějaký e-shop a nebo kamenný obchod? jen aby to nestálo milion prosím:grin:
Zobraz celou zprávu
kaciobst
1. dub 2020
Není to tak dávno, co jsem tu četla diskuzi o tom, že když se děti vrátí od babiček tak jsou z nich rodiče na palici.. Danda byl teď nějaký čas u babičky a vrátilo se mi jiné dítě.. vůbec neposlouchá, směje se mi do obličeje, dělá věci co nikdy nedělal... nejsem zastánce fyzických trestů, ale věřte mi nebo ne, v téhle situaci mám sto chutí mu jednu třísknout.. jak takové situace řešíte? Myslím, že brzy skončím v blázinci
Zobraz celou zprávu
kaciobst
31. bře 2020
Milá zimo, celou dobu jsi nám nedala skoro žádný sníh, na Vánoce na blátě už jsme všichni zvyklý.. Dnes je skoro duben tak si ten sníh strč někam, s láskou všichni :joy::pray_tone2:
Zobraz celou zprávu
kaciobst
3. únor 2020
Tak abych si tu pořád jen nestěžovala tak musím pochválit toho mého chlapa:heart:
Daneček je od středy nemocný takže jsem s ním byla doma a v pátek už to chytlo i mě.. přítel měl volný víkend a tak se o nás staral. Je to příjemná změna, když máte někoho kdo, se o Vás stará a bere to jako samozřejmost. Pořád dbal na to, abychom byli v teple, abychom brali léky, dělal nám čaje, uvařil a dokonce uklidil! I když mi nebylo vůbec dobře, aspoň jsem si odpočinula a za to jsem mu opravdu vděčná. Dnes už musel do práce a tak jsme to už museli zvládnout sami.
A ještě něco co mě hrozně potěšilo.. měla jsem v obýváku na komodě fotku z ultrazvuku a když jsem procházela okolo, všimla jsem si, že tam není už jsem chtěla panikařit, že ji Danda někam schoval, nedej bože zničil.... ale pak jsem jí našla na lednici:blush: bude z něj skvělej táta:heart:
Zobraz celou zprávu
kaciobst
24. pro 2016
Holky taková malá anketka u koho je sníh a u koho ne? :slight_smile: U nás bohužel ne :frowning2:
Jinak samozřejmě Veselé Vánoce všem a děkuji moc za srdíčka <3
Zobraz celou zprávu
kaciobst
23. pro 2016
Ahoj holky jsme tu jen na skok :slight_smile: Všem přejeme Veselé Vánoce a šťastný nový rok! <3 i když tu teď nejsme moc na vás myslíme .. <3
Zobraz celou zprávu
kaciobst
4. pro 2016
Ahoj všem, profil smazaný nechala jsem tu jen články a narození Danečka.. Musím si dát na chvilku pauzu.. Je toho zase nějak moc, vše se hromadí a mám pocit, že se jen tak z toho všeho nevyhrabu nechci tu dělat komedii a tak jen ve stručnosti.. Možná se zase vrátím, nejspíš určitě ano, ale teď potřebuju čas.. Všem přeju šťastné a veselé Vánoce pokud bych se tu do té doby neukázala :slight_smile: Mějte se krásně.
Zobraz celou zprávu
kaciobst
29. lis 2016 Čtené 255x
Čti celý článek
kaciobst
26. říj 2016 Čtené 289x
Čti celý článek
kaciobst
9. zář 2016 Čtené 3369x
Čti celý článek
kaciobst
31. črc 2016 Čtené 26882x
Čti celý článek