Ženy byla jste některá na operaci křečových žil?
Taťka byl 2x během 10let na klasické operaci, delší doba rekonvalescence, loni ambulantní flebektomie a velký rozdíl, fungoval hned. Já jsem byla teď v únoru na ambulantní flebektomii a taky vše ok.
Taky se z dovolením připíchnu. Chtěla bych na podzim a určitě ne klasickou metodou
Tez se pichnu. Mě to čeká též. Teď chodím na sklerotizaci s pěnou ale prý to bude muset jít klasický ven. Vůbec nevím do čeho půjdu...
@simous12 zákrok při kterém angiolog vyháčkuje křečovou žílu ven. Tu napíchá malou jehličkou po celé délce po cca 5cm úsecích znecitlivujícím roztokem, postupně háčkem žílu po kouskách vyndavá ven a místo přelepí tlakovým krytím.
Měla jsem fakt hnusnou žílu od vnitřního stehna, přes vnitřní koleno až k vnějšímu kotníku, zákrok trval chvíli přes hodinu, noha se pak zaváže, dá se punčocha, ta se nesmí až do kontroly sundat, cca 3dny. Zákrok nebolí vůbec, zcela bez krve, odcházíte hned po zákroku domů bez omezení. Stehno mě teda bolelo týden, tam ta žíla byla prý hluboko, měla jsem i modřiny, lýtko jsem necítila vůbec. Platila jsem 15tis.
Diky moc
Jsem se z dovolením připíchnu. Čeká mě to na podzim, klasickou metodou....