Dovolená - Slovensko - termály - s 1,5letým prckem - kam nejlíp, kde se vám líbilo a byli jste spokojení? Děkuji za tipy 😉
Promiň, zapomněla jsem napsat že naprostá spokojenost. 🙂 Bylo tam krásně a klidně bych tam letos jela i jen třeba na prodloužený víkend, protože letos máme jet k moři. 🙂
13. čer 2014
my jezdíme bešeňová a tatralandie - oboje super vyžití pro děti..
13. čer 2014
my se ubytováváme tady http://www.booking.com/hotel/sk/apartma-ny-hrab... do bešeňové je to ca 10 minut autem, do tatralandie asi půl hodinka až 45 minut cesty autem..
13. čer 2014
@kacitko http://www.lazne-sturovo.cz/ubytovani/ koukni tady. 🙂
13. čer 2014
vím, že píšeš o Slovensku, ale my byli loni s 1,5 letým v Maďarsku v Egeru a bylo to super, také mohu doporučit.o)
13. čer 2014
Štúrovo. 🙂