Prosím o vaše zkušenosti/radu - jaký hrníček na první pití se vám osvědčil? Co třeba Suavinéx nebo Avent hrníček pro první doušky? Malému je za pár dní 7m, plně kojen, s lahvičkou a klasickou savičkou zatím zkušenost nemá. Děkuji 😉
dávala jsem čaj či vodu na lžičce a když uměl sedět, tak dostával pít z normálního hrnečku. Žádné lahvičky, žádné cucátka a savičky 😉
30. zář 2016
U obou kluků se mi osvědčil ucici hrneček od Aventu. Od 6 měsíců je bílá, měkká savicka...pak, když je dítě starší, tak se používá zelená, tvrdší...
30. zář 2016
Mne se osvedcil od aventu, ale dokoupila jsem k nemu mekkou hubičku. A pak jsme presli rovnou na brcko - lahev od tescomy a to bylo uplne nejlepsi.