icon
2 / 17
Nemůžu se dočkat, až se začne plnit obrázkama od dětíx-)
avatar

Mohu se zeptat, zda jste síť někde kupovala nebo vyráběla? Nemohu nikde sehnat ☹ Jinak krásný pokojíček!!!!

29. říj 2011
avatar

uz se taky nemuzu dockat az sit poridime🙂....

29. říj 2011
avatar

No, my si na ní počkáme, protože u nás by přežila asi tak dvě vteřiny:oD

29. říj 2011
avatar

nádherný nápad, to Vás napadlo nebo jste se něde inspirovala, v životě jsem tohle neviděla 🙂

29. říj 2011
avatar
kackark
autor

@renat2 Písnu do IP odkaz 🙂

29. říj 2011
avatar
kackark
autor

@beruskanula Nedivím se. Líbí se mi nekonečná možnost variací a vlastně každý den může pokojíček vypadat úplně jinak 😵

29. říj 2011
avatar
kackark
autor

@collette Kupodivu k ní Táda zatím chová úctu, nevěděl kam dřív běžet a podívat se, určitě poreferuji, jak se bude vztah k ní vyvíjet dál🙂 Kuba je o kousíček starší, třeba by byl ještě rozumnější 😵

29. říj 2011
avatar
kackark
autor

@siby Učila jsem ve škole, kde jsme jí měli, ale v bílem, klasickou volejbalovou. Pokud budeš chtít, můžu do IP písnout odkaz, kde se dá sehnat😵

29. říj 2011
avatar

můžu vás poprosit taky o odkaz, je to super nápad a je parádní

29. říj 2011
avatar
kackark
autor

@nikita066 Díky. A určitě. Písnu IP😵

29. říj 2011
avatar

@kackark jééé a ještě moc prosím prosím odkaz na tu síť, sháním kam dávat obrázky ze školky a todle je moc pěkný nápad 🙂

29. říj 2011
avatar

@kackark Take mi ho prosim poslete jeste nevim kam by jsme to dali ale treba casem.neco vymyslime dekuji🙂 a diky i za skrin mrknu se

29. říj 2011
avatar

jj, na vyvtvory je dekoracni sit jak delana 😵....vy jste vzali jakej ten rozmer?

29. říj 2011
avatar

jéé mohu taky poprosit o napsání odkazu,kde síť pořídit?

30. říj 2011
avatar

noc krásně sladěno a vychytáno do posledního doplňku

30. říj 2011
avatar
kackark
autor

@iwettina Písla jsem do IP. A moc díky za chválu. Taky jsem poslední dva měsíce trávila volný čas na netu a hledala, hledala a hledala. Ale malý je nadšený a za to, to stálo 😵

30. říj 2011
avatar

@kackark můžu taky poprosit o odkaz ? děkuji

1. lis 2011
avatar

prosím taky o odkaz

1. lis 2011
avatar

Krásně udělaný pokojíček s citem a vkusem.Slintám tady....🙂Mohu poprosit o odkaz na síť,samolepky na zeď a truhličku na první slovíčka?Neděláte asi nic jiného, že? Jen posíláte odkazy.Moc díky a Tadeáškovi přeji ať si krásný pokojíček vesele užívá.Má šikovnou maminku🙂

1. lis 2011
avatar
kackark
autor

@janases Děkuji moc za pochvalu😵 Vše jsem poslala do IP🙂

1. lis 2011
avatar

@kackark Jste moc hodná,děkuji.🙂

1. lis 2011
avatar

TO JE NÁDHERA,OBDIVUJI VAŠE NÁPADY.MOHU TAKÉ POPROSIT NA ODKAZ KDE POŘÍDIT SÍT?DĚKUJI.

11. lis 2011
avatar

mohla by ste aj mne poslat odkaz na sit. dakujem 🙂

22. lis 2011
avatar

Nádhera, můžu poprosit o odkaz na síť. Děkuju

22. pro 2011
avatar

A tady te taky poprosim jeste o odkazek na tu sit,ju? 😵

11. říj 2012
avatar
11. říj 2012
avatar

@kackark diky moc 😵

12. říj 2012