icon
7 / 17
Tak do tohodle koberce jsem se zamilovala na první pohled.
avatar

moc krásnej koberec. Můžu vědět odkud je?

29. říj 2011
avatar
kackark
autor

@sametacek Jasně, je to Hornbach 😵

29. říj 2011
avatar

je nádherný , odkud je?

29. říj 2011
avatar

díky, fakt je super 🙂

29. říj 2011
avatar
kackark
autor

@andrissek Hornbach. A opravdu je krásně teploučky 😵

29. říj 2011
avatar

@kackark je nááááááádhernýýýýýýýýýý

29. říj 2011
avatar

@andrissek Děkuji , než jsem to napsala tak už to naběhlo že je z Hornbachu. Opravdu je moc pěkný 😉

29. říj 2011
avatar

@kackark Tak jsem si to poslala sama sobě :-P 🙂

29. říj 2011
avatar

Opravdu nááádherný koberec!!! 🙂

29. říj 2011
avatar

Koberec je nádherný, krásně barevný a zvířátka krásně veselá 🙂 taky jsem se zamilovala 🙂

29. říj 2011
avatar

Mají ho i v Bauhausu 🙂Je krásnýýý

29. říj 2011
avatar

Taky ho máme...koupila jsem ho v Brenu za 999,- je měkkoučký, krásě na něm hraje.-)))

29. říj 2011
avatar

Krásný koberec a šeště s hrochem, manžel miluje hrochy

29. říj 2011
avatar
kackark
autor

@pet.s Přesně, krásně se na něm sedí. Možná, že ho dám časem pod ohrádk. Jen mě zarazila ta cena. Nás stal skoro 2000,- ☹

29. říj 2011
avatar
kackark
autor

@pet.s Tak se omlouvám za dezinformaci, stál něco kolem 1300,- pamatovala jsem si celkovou částku za nákup. Ale i tak to je docela rozdíl.

29. říj 2011
avatar

ona ten den byla u nás nějaká akce na kusové koberce...nevím jestli nelikvidovali i tu prodejnu...tuším 30% na vše...

29. říj 2011
avatar

prosím Vás, můžu se zeptat, kde jste koupila ten koberec a jaký to je rozměr?
děkuji

30. říj 2011
avatar
kackark
autor

@koroto Je z Hornbachu, rozměry jsou cca 170x120cm. Není zač😵

30. říj 2011
avatar

je fakt moc hezký, mohla bych se ještě zeptat kolik stál? o))
děkuji moc

30. říj 2011
avatar
kackark
autor

@koroto Stál kolem 1300,-Kč 😵

30. říj 2011
avatar

Mohu se zeptat na toho ležícího pejska, kde jste ho sehnali? Sháním takového... Děkuju!

30. říj 2011
avatar

koberec je překrásný!! a pokojíček je super, úplně podle mých představ

30. říj 2011
avatar

nádherný koberec!! 🙂 celý pokojíček je moc pěkný,útulný 🙂

1. lis 2011
avatar

Pokojík je bombový 🙂

19. dub 2012