icon
3 / 85
Dřevo je dřevo:-D
avatar

Ty jsou fakt super.

10. zář 2011
avatar
kackark
autor

@zuhur Taky se mi moc líbí. Ty objednám určitě🙂

10. zář 2011
avatar

ty jsou super🙂

10. zář 2011
avatar

Máme taky, jen žabičky 🙂

11. zář 2011
avatar
kackark
autor

@konik88 Taky jsem na ně koukala. A snad se nepletu, že radosti udělali hodně, viď?

11. zář 2011
avatar

@kackark ze začátku jo. Ale teď máme období, kdy si s hračkama nehraje, protože začala chodit, tak prozkoumává okolí 🙂

11. zář 2011
avatar

Ano, dřevo JE dřevo, jenže tohle je na rozdíl ode mne pěkné:oD A dost. Mohu poprosit zdroj do IP? Ď.

11. zář 2011
avatar
kackark
autor

@collette Jasně, jdu na to😵

11. zář 2011
avatar

Jsou suprovní 🙂 Táďa je dostal, jen v provedení žabiček a byl nadšený. Já taky, až do doby, kdy začal okusovat ouška 🙂 Tak jsem je ještě schovala. Váš Tádík je přece jen trošku větší rozumnější 🙂

13. zář 2011
avatar

taky máme a jsou fakt super 🙂

13. zář 2011
avatar

Jééé ty jsou parádní. 🙂)

15. zář 2011
avatar

můžu poprosit o adresu.děkuji

16. zář 2011
avatar
kackark
autor

@petula7. Určo 😵

17. zář 2011
avatar

Ty jsou krásný, holky kde to seženu?

28. zář 2011
avatar

jsou super..můžu poprosit, kde jsi je sehnala do IP, díky moc..

30. zář 2011
avatar

jsou bomba my máme berušky - malá je dostala od kamarádky

25. říj 2011
avatar
kackark
autor

@beruskaveruska Už čekají doma na skříni, jen mně dost zklamalo jak jsou mrňavé ☹ Ale je mi jasné, že i tak si s nimi vyhrajeme 😵

25. říj 2011
avatar

Jo, jo oni jsou hodně malinké..

25. říj 2011
avatar
kackark
autor

@ffiinnkkaa A nepřijde Ti, že ta fotka zkresluje? Já měla pocit, že budou velké jako takové ty plastové. Ale je fakt, že co bych za takovou cenu chtěla, že?

25. říj 2011
avatar

@kackark Z fotek to nikdy nejde poznat..ale dívala jsem se na MMB a tam měli napsané i rozměry..z toho jsem to zjistila..ono taky mám takovou špatnou zkušenost..takže vždy se ptám na rozměry a jak je to velíké 🙂

25. říj 2011
avatar
kackark
autor

@ffiinnkkaa Je pravda, že se příště taky už budu ptát. Ale jsem moc ráda, že i tak jsem je koupila, vím, že se Tádovi budou líbit.

25. říj 2011
avatar

@kackark Jo, to ano. jsou moc hezké

25. říj 2011
avatar

@kackark my jsme je dostali a mají cca 10cm

25. říj 2011