
16 / 85
...stejně tak i modelína...
@kackark jj souhlasím i my máme a jsem moc spokojeni k vánocům dokoupili sme tvořítka 😉PlayDooh
15. zář 2011
kackark
autor@brusinka.pusinka Můžu poprosit do IP o nějaký odkaz. Viděla jsem někde u nějaké maminky v albíčku celou sadu a na netu jsem to nedohledala ☹
15. zář 2011
@kackark náš v IP
15. zář 2011
kackark
autor@brusinka.pusinka Díky moc 😵
15. zář 2011
Kupte raději modelínu PlayDooh nebo i naší Čtyřlístek. Po zaschnutí zvrdne a krásně vysajete z koberce, oblečení.....