icon
16 / 85
...stejně tak i modelína...
avatar

Kupte raději modelínu PlayDooh nebo i naší Čtyřlístek. Po zaschnutí zvrdne a krásně vysajete z koberce, oblečení.....

11. zář 2011
avatar
kackark
autor

@gabin6 Díky moc za tipy. Tohle byla jen orientační fotka, nemohla jsem najít žádnou bez reklam. Máme čtyřlístek🙂

11. zář 2011
avatar

@kackark jj souhlasím i my máme a jsem moc spokojeni k vánocům dokoupili sme tvořítka 😉PlayDooh

15. zář 2011
avatar
kackark
autor

@brusinka.pusinka Můžu poprosit do IP o nějaký odkaz. Viděla jsem někde u nějaké maminky v albíčku celou sadu a na netu jsem to nedohledala ☹

15. zář 2011
avatar
15. zář 2011
avatar
kackark
autor

@brusinka.pusinka Díky moc 😵

15. zář 2011
avatar

@kackark Můžu tě taky poprosit o odkaz do IP,děkuju moc😀

11. říj 2011
avatar
kackark
autor

@rebeca321 Myslíš odkaz na Play dooh? Zkusím dohledat a písnu IP 😵

11. říj 2011