
17 / 85
...ani voskovky nesmí chybět.
@kackark jěště můžu doporučit malování do vany mýdlové pastelky u nás jsou hodně v oblibě 😉
15. zář 2011
kackark
autor@brusinka.pusinka Tak to taky neznám, díky za tip. Mrknu se potom. Malý je namočený ve vaně každý den. Tak by jsme to určo užili.
15. zář 2011
U nás vedou prstové barvy, sada za 160,-Kč od Kohinnoru.