
23 / 85
Hodně nad nimi uvažuji, ale asi zaberou moc místa. No necháme se překvapit, zda je Ježíšek přinese.
My máme tento http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35571379&tab=2
dá se složit na malou placku, jak tunel i stan se pak vejdou do malé placaté taštičky a dá se to všude uložit🙂 Ale musim říct, že malýho to moc nechytilo.
12. zář 2011
Můžu se zaptat kde se to dá pořídit?
13. zář 2011
díky když to nenajdu ještě písnu
13. zář 2011
Tak přesně tohle budu kupovat k vánocům Kubíčkovi 🙂 Máme jeden nevyužitý pidi pokojíček a vejde se to tam tak tak 🙂
28. zář 2011
http://www.kocarky-autosedacky-hracky.cz/hracky... tady je levnější než na MMB
28. zář 2011
jéééé tak to je teda síla 🙂 Kubíček teda narozeninky po1,5měs, ale svátek až v červenci 🙂
28. zář 2011
28. zář 2011
máme a už přes půl roku je to pořád oblíbené, naší malou po pořád baví - schovávat se tam, jukat na nás... 😉
25. říj 2011
Tady mají něco podobného. Jsou teda bez balonků, ale za to ta cena 🙂
25. říj 2011
Zas jeden můžeš dát do pokojíčku a druhý třeba do ubýváku.