icon
59 / 85
I s šálkou a rukavičkama.
avatar

Kači to je krásné! Pošleš odkaz prosím? 🙂

12. zář 2011
avatar
kackark
autor

@jaspina Určo, vydrž 😵

12. zář 2011
avatar

můžu taky poprosit o odkaz? díky

13. zář 2011
avatar
kackark
autor

@lekky Určitě, už je v IP😵

13. zář 2011
avatar

@kackark A mohla bych taky poprosit o odkaz? Mám pocit, že jsem je viděla v MMB, ale bez rukaviček a šály. Děkuji.

13. zář 2011
avatar

Můžu také odkaz? Děkuji předem

13. zář 2011
avatar
kackark
autor

@sebestka
@vapetka Určitě, je to MMB, víc písnu do IP.

13. zář 2011
avatar

@kackark Už to tam mám. Ještě jednou moc děkuji.

13. zář 2011
avatar

díky moc za odkaz :o)

13. zář 2011
avatar

prosím, mohla bys mi taky poslat odkaz, kde se dají sehnat tyhle čepičky. Jsou opravdu moc krásné

15. zář 2011
avatar
kackark
autor

@natty9 Určitě, písnu do IP.

15. zář 2011
avatar

Moc děkuju

15. zář 2011
avatar

Můžu taky poprosit o odkaz, jsou kouzelné 🙂 Díky moc 🙂

27. zář 2011
avatar
kackark
autor

@jfk31 Máš v IP🙂 A není zač 😵

28. zář 2011
avatar

Mohla bych také poprosit o odkaz? Děkuji moc. Čepičky jsou krásné..

9. říj 2011
avatar
kackark
autor

@audri Písla jsem IP😵

10. říj 2011
avatar

Mohla bych taky poprosit o dokaz 🙂 Díky moc 🙂

11. říj 2011
avatar
kackark
autor

@kacik11 Určitě, písnu 😵 A neí zač 😀

11. říj 2011
avatar

Prosím, prosím také o odkaz 🙂 Děkuji moc🙂

24. říj 2011
avatar

Moc prosím také o odkaz, děkuji

4. lis 2011