
59 / 85
I s šálkou a rukavičkama.
můžu taky poprosit o odkaz? díky
13. zář 2011
Můžu také odkaz? Děkuji předem
13. zář 2011
díky moc za odkaz :o)
13. zář 2011
prosím, mohla bys mi taky poslat odkaz, kde se dají sehnat tyhle čepičky. Jsou opravdu moc krásné
15. zář 2011
Moc děkuju
15. zář 2011
Můžu taky poprosit o odkaz, jsou kouzelné 🙂 Díky moc 🙂
27. zář 2011
Mohla bych také poprosit o odkaz? Děkuji moc. Čepičky jsou krásné..
9. říj 2011
Mohla bych taky poprosit o dokaz 🙂 Díky moc 🙂
11. říj 2011
Prosím, prosím také o odkaz 🙂 Děkuji moc🙂
24. říj 2011
Moc prosím také o odkaz, děkuji
4. lis 2011
Kači to je krásné! Pošleš odkaz prosím? 🙂