
69 / 85
A další nutná výbava. Malého už s tím bříškem a jeho 15kg nemůžu ani uzvednout.
kackark
autor@brusinka.pusinka A myslíš, že když využíváme nejvíce vyvýšený dřez v kuchyni, že tam takhle postačí? Máme doma už tu malou, ale to spíš má na hraní, na kukání z okna atd. 😀
19. zář 2011
@kackark no to nevím 😉 ale je supr nám stačí do koupelny a na wecko a v kuchyni má nejraději obyčejnou židli 😉
20. zář 2011
Tuhle vyvíšenou bych brala taky,kde si jí prosím sehnala🙂Doufám,že moc neotravuju😀
12. říj 2011
Jseš zlatíčko,děkuju strašně moooc😀 příští měsíc se do ikey chystáme,tak jistě koupím,jedem konečně pro postel Nellince,tak jsem zvědavá,jak uspějem😀
12. říj 2011
to přesně máme a malá využívá jak v koupelně a tak i na wc 😉