Prosím, prosím, kdo máte monitor dechu s chůvičkou Angelcare, jak se vypíná monitor, když chci mimi zvednout? Manžel šíleně nadává na návod a má mozková kapacita je momentálně opravdu dost omezená 😀 Děkuji 😵
no podle mě jak je ta chůvička a má po stranách ty modré křidélka tak jedno je světlo (zobrazena žárovka) a jedno je zapnutí a vypnutí (0 a I) tak bych to z I dala do polohy 0.
23. únor 2012
no já když to všecko studovala z návodu tak jsem taky nadávala, je tam prd 😀... ještěje sranda deaktivovat monitor a používat to jako chůvičky, ale na to je naštěstí video návod na netu 🙂
23. únor 2012
My mame angel i s chuvickou. Tak muzu poradit leda o nem. Ale prece musi tam byt vypinaci tlacitko ne?