icon

Prosím, prosím, kdo máte monitor dechu s chůvičkou Angelcare, jak se vypíná monitor, když chci mimi zvednout? Manžel šíleně nadává na návod a má mozková kapacita je momentálně opravdu dost omezená 😀 Děkuji 😵

avatar

My mame angel i s chuvickou. Tak muzu poradit leda o nem. Ale prece musi tam byt vypinaci tlacitko ne?

23. únor 2012
avatar

no podle mě jak je ta chůvička a má po stranách ty modré křidélka tak jedno je světlo (zobrazena žárovka) a jedno je zapnutí a vypnutí (0 a I) tak bych to z I dala do polohy 0.

23. únor 2012
avatar
kackark
autor

@luciperka Ten mám taky. Já to popravdě zatím vůbec nestudovala. Je to to tlačítko jako křídlo andílka? Jenom do polohy nula?

23. únor 2012
avatar
kackark
autor

@tiburcia Děkuji, tak jsem si to myslela správně. To teda nevím, co ten chlap na tom tak dlouho studoval a stejně to nevystudoval 😀

23. únor 2012
avatar

no já když to všecko studovala z návodu tak jsem taky nadávala, je tam prd 😀... ještěje sranda deaktivovat monitor a používat to jako chůvičky, ale na to je naštěstí video návod na netu 🙂

23. únor 2012
avatar
kackark
autor

@tiburcia Aha, tak to budu asi taky časem potřebovat, až bude spinkat venku. Manžel na ten návod nadával strašně, tak jsem si říkala, že to neguje proto, že jsem chůvičku vybírala já. Tak na tom ale asi něco bude, že není úplně v pořádku, teda ten návod 😀

23. únor 2012
avatar

@kackark ten návod je strašně strohý a místama mi přijde jak kdyby přeskočil i nějaké kroky, tak jsem všecko hledala na netu...

23. únor 2012
avatar

@tiburcia nemáš prosím nějaký odkaz, kde je to na netu dobře vysvětlený? Děkuji

23. únor 2012
avatar

@tiburcia prosím tě, vy už jste ho zkoušely?? já ho mám připravený a váhám, zda ho máme na ostro vyzkoušet 🙂

23. únor 2012
avatar

@tiburcia jo a ten odkaz by se mi taky hodil 😉 🙂 prosím 🙂

23. únor 2012
avatar

@macekv jo jo zkoušeli, za prvé jestli to vůbec jde 😀 a za druhé abych to uměla, protože už jsem desky narvala do postýlek 🙂

23. únor 2012
avatar

@tiburcia no já budu dávat jen jednu, ale taky už ji mám v postýlce právě 🙂

23. únor 2012