Tak Filipek uz je taky mezi nami 🙂 Narodil se presne v terminu 16.8.2010 a mamince pripravil vskutku rychly porod se vsim vsudy cca 2 hodiny 🙂
A já myslela že můj 2,5 hodinový porod byl rychlej🙂 Konečně jsem zjistila co máte já tě na MK nějak nemohla objevit🙂 A měla jsem pořád dojem že jsi měla termín přede mnou.
24. srp 2010
velká gratulace 🙂
24. srp 2010
kajule
autorLeni, ja jsem sem ted ani tak casto nechodila...vidis to ja ani nevedela, ze jsi tehotna, videla jsem fotky, az kdyz uz byla mala na svete 🙂
Siss, dekuju 🙂
27. srp 2010
Tak to gratuluju k rychlému porodu. 🙂