icon

Tak Filipek uz je taky mezi nami 🙂 Narodil se presne v terminu 16.8.2010 a mamince pripravil vskutku rychly porod se vsim vsudy cca 2 hodiny 🙂

avatar

Tak to gratuluju k rychlému porodu. 🙂

24. srp 2010
avatar

A já myslela že můj 2,5 hodinový porod byl rychlej🙂 Konečně jsem zjistila co máte já tě na MK nějak nemohla objevit🙂 A měla jsem pořád dojem že jsi měla termín přede mnou.

24. srp 2010
avatar

velká gratulace 🙂

24. srp 2010
avatar
kajule
autor

Leni, ja jsem sem ted ani tak casto nechodila...vidis to ja ani nevedela, ze jsi tehotna, videla jsem fotky, az kdyz uz byla mala na svete 🙂
Siss, dekuju 🙂

27. srp 2010