
8 / 10
10 dni do porodu
kajulka001
autormozna to bude i tim trickem ale je fakt ze se mi kazdej rika ze je mensi ale to bylo i u Tadiny
23. zář 2011
teda ty mas ale malinky brisko 🙂 parada 🙂
23. zář 2011
kajulka001
autordiky🙂
23. zář 2011
krásné mini bříško,takto jsem vypadala ve 20tt😀Tak rychlí a pohodový porod!
23. zář 2011
kajulka001
autordiky taky doufam ze bude rychly:D
23. zář 2011
To je malinkatý bříško, ale moc pěkný :o)
23. zář 2011
kajulka001
autordiky🙂
23. zář 2011
Zavidím takový malý pupík 🙂 Mě už před měsícem všichni říkali - "Už to máš za pár, viď??" 😀
23. zář 2011
@kajulka001 jůůů krásný malý pupíček..také zaví¨dím...tedy jen v dobrém..na svůj pupík jsme sice pyšná, ale musím přiznat, že se pronese..moc ráda bych to měla už za sebou..
23. zář 2011
to je krásný elegantní pupíček.🙂
24. zář 2011
to je pidi pupík...krásný