Dotaz na holky, co mate sluzebni auto. To jezdite se smlouvou v aute, ze ho muzete ridit nebo mate od zamestnavatele podepsany nejaky doklad ci to neresite? Dekuju😘
Máme A4 papír v českém a anglickém jazyce, kde je potvrzení zaměstnavatele o svěření daného vozidla určité osobě pro služební i soukromé účely.
Já nevozim nic
Muž je v malém techničáku jako provozovatel ,takže nic už navíc vozit nemusí.
Mám malý technicak a kartu zaměstnance, která mě opravňuje k řízení služebního auta. Každý rok musím dělat prolongaci.
Nemam nic, jen papiry od auta
Dekuju vsem. Vidim, ze to ma kazdy jinak.
U nás nic, jen TP
Měla jsem smlouvu o používání služebního vozidla k soukromým účelům, platila jsem si za ujeté km ( oficiálně naturální požitky).
Zeptejte se u vás. Já měla vždycky smlouvu o požívání služebního auta. U jednoho bylo km jedno a proplácely se doklady od paliva/mytí/vody,... U dalšího se soukromé vyúčtovávaly a byla CCS karta.
Jenom zaměstnaneckou kartu mám pořád u sebe a všechny doklady k autu. Není nic jiného potřeba tady v republice. Do zahraničí by musela být plná moc.