Muj prispevek byl smazan. To, ze si tu holky nadavaji do krav je v poradku. Nikoho jsem neurazila. Nikomu jsem nenadavala. Neni to covidu tak se Vam to nelibi. Ale to ze se tu haze spina na Pavlinu nebo na vladu je v poradku. Tvl. To je moc. Jo a jeste me sere, ze Vam ani nemuzu odepsat.
Clovek se zepta, zda nosi prezident pleny a hnedka je to utok na verejneho cinitele. Svet se posral. Pavlina z Masterchefa. Ta je tu lincovana kazdy utery vecer a nikoho to nezajima.😂😂
Jo tahle paní 😂...ta jde mimo mě, hele ale víš,, že se starým lidem nesmejem😉 jinak já co ctu na sociálních sítích, tak na to, že je to prezident a lidé se o něm vyjadrujou často brutálně, vulgarne, nenavistne, opravdu nenavistne - tak zírám, že to nikomu nevadí... Jsem i na zahraničních diskuzích, ale tolik nenávisti jsem četla vždycky jenom v českých diskuzích. Trochu k zamyšlení 🤐😅

Takový drama už po ránu? 🤐🤦♀️😅 Kdo je pavlina?