icon
avatar
kakba
Zpráva byla změněna    14. říj 2020    

Muj prispevek byl smazan. To, ze si tu holky nadavaji do krav je v poradku. Nikoho jsem neurazila. Nikomu jsem nenadavala. Neni to covidu tak se Vam to nelibi. Ale to ze se tu haze spina na Pavlinu nebo na vladu je v poradku. Tvl. To je moc. Jo a jeste me sere, ze Vam ani nemuzu odepsat.

avatar

Takový drama už po ránu? 🤐🤦‍♀️😅 Kdo je pavlina?

14. říj 2020
avatar
kakba
autor

Clovek se zepta, zda nosi prezident pleny a hnedka je to utok na verejneho cinitele. Svet se posral. Pavlina z Masterchefa. Ta je tu lincovana kazdy utery vecer a nikoho to nezajima.😂😂

14. říj 2020
avatar

Jo tahle paní 😂...ta jde mimo mě, hele ale víš,, že se starým lidem nesmejem😉 jinak já co ctu na sociálních sítích, tak na to, že je to prezident a lidé se o něm vyjadrujou často brutálně, vulgarne, nenavistne, opravdu nenavistne - tak zírám, že to nikomu nevadí... Jsem i na zahraničních diskuzích, ale tolik nenávisti jsem četla vždycky jenom v českých diskuzích. Trochu k zamyšlení 🤐😅

14. říj 2020
avatar
kakba
autor

@tinaprofi ale ja o nem nenapsala nic spatneho, jen me proste zajimalo jestli nosi pleny. Trochu humory v techto srackach musi byt.😀😀

14. říj 2020
avatar

@kakba jo já tomu rozumím.. Spíš mě zaujalo, jak v jiným vlakne se předhánějí, kdo bude zvracet z prezidenta jako první... A najednou se řeší pleny? 😜😅

14. říj 2020
avatar
kakba
autor

@tinaprofi takto je dobry.😂😂 jsem poucena. Musim se priste zeptat v diskuzi, abych zapadla.😀😀

14. říj 2020