icon

Zkusene maminky objednavajici na Ali. Poradite mi prosim. Par veci mam objednanych uz par mesicu a uz me nebavi cekat. Jak a kde najdu neco, jak jim dat najevo, ze chci vratit penize? To jim ram pak napisu ucet nea oni vrati penize? Nikdy jsem to neresila, vzdy vsechno doslo normalne. Predem vsem dekuju.

avatar

Musíš otevřít spor ve lhůtě. Pokud to mas objednané Pr měsíců,tak si to asi prosvihla😟 musíš si hlídat podle počitadla v trackingu kdy to má dojít a pokud nedojde v určeném čase,tak Zadat o full refund..

19. pro 2020
avatar
kakba
autor

@ivetkakr kdyz se divam na tracking tak jedno se vratilo zpet prodejci a ani neopustilo zemi a druhe je nekde na ceste a pak trasovani preruseno. I tak je pozde?

19. pro 2020
avatar

@kakba než zmáčkneš oručení tak nalevo je napsaný datum a je tam napsáno: Vaše objednávka bude doručena do.... Já třeba 29.10. objednala taky dárek k Vánocům. 8.11. to doputovalo do Prahy, 11.11. to prošlo celnicí a od té doby to putuje ke mě. Jsem zvědavá, kdy to doputuje 🙈

19. pro 2020
avatar
kakba
autor

@ivetkakr a nevis prosim v jakym tvaru mam zadat ucet, na ktery penize maji poslat zpet? Diky

19. pro 2020
avatar
kakba
autor

@petrufa86 treba to vynde. 😀

19. pro 2020
avatar

Já u jednoho napsala prodejci (nereagoval na nic) že to budu muset začít řešit právní cestou a měla jsem peníze zpět do pár dnů

19. pro 2020
avatar
kakba
autor

@fly80 tak snad to nebude potreba. Ale dekuju za reakci, budu si ji urcite pamatovat

19. pro 2020
avatar

@kakba není to nějaký extra důležitý darek. Už jsem na to i zapomněla. Stalo to 120 Kč, tak budiž. Když to přijde až v lednu tak to bude jedno. Ale že se to zasekne od 11.liszopsfu někde v Praze na poštovním prekladisti jsem nečekala

19. pro 2020
avatar

@kakba tady si zkontroluj, jak dlouho ti ještě běží lhůta

19. pro 2020
avatar

@kakba tady otevřeš spor...

19. pro 2020
avatar

@kakba peníze se pak vrací na kartu, ze které bylo placeno, žádný účet nezadáváš

19. pro 2020
avatar

@petrufa86 Nám se tak v Praze zasekl dárek objednaný v říjnu 🙈

20. pro 2020
avatar
kakba
autor

@petrajirka89 a dosel?

@kachna001 zvlastni je ze predpokladane doruceni bylo od 10.11-20.11. Takze toto datum se me netyka. Tyka se vzdy ten odecet casu. Dobre velice dekuju za informace a pomoc

Vsem dekuju

20. pro 2020
avatar

@kakba ano, důležitý je jen ten odpočet... Pokud by to ale už bylo 90 dní, můžeš otevřít spor rovnou a většinou vrací peníze... I když se teda cukaji

20. pro 2020
avatar

@petrajirka89 jednou jsem někde četla že pošta před Vánocemi na tyhle po*rány balíčky z viny haze 💩 a dorucuji až po Vanocich, kdy už není takový frmol. Nevím, co je na tom pravdy?

20. pro 2020
avatar
kakba
autor

@petrufa86 presne tohle ocekavam, ze se stane. Prave proto jsem to objednavala tak brzo s vidinou, ze to dojde a ono kulovy. .😀

20. pro 2020
avatar

@kakba to já taky. Ještě jsem hledala obchod u kteryho bylo doručení max 45 dnů. Říkala jsem si mají ještě týden a půl fóra, to bude ok. A není to 🤔

20. pro 2020
avatar

@kakba Zatím ne 🙈

@petrufa86 No já tomu věřím, ale je v ČR od začátku listopadu a to ještě takový fofr neměli.. Průšvih že to je lego k Vánocům no..

20. pro 2020
avatar

Holky a kdyz mi prisel email 6.12., ze je zbozi v CR, tak jeste asi pockat,co? Nebo jit na postu treba 30.12.a poptat se?

20. pro 2020
avatar

@petrufa86 nam chodi balicky z ciny porad minuly tyden prislo asi 5 balicku s vecmi na manzelovo modelareni, ale kolikrat to na centralni poste v praze v tridirne lezi 3 tydny nez to vyskladnej a konecne to dojde az k nam...a to i behem roku...

20. pro 2020
avatar

@pavicka tenhle email posílají, když balíček dojde na překladiště v Evropě (tuším v Belgii), takže v ČR ani ještě nemusel být... Nejpřesnější je sledování přímo od české pošty

20. pro 2020
avatar

@kachna001 jo aha, diky 😉

20. pro 2020