Zkusene maminky objednavajici na Ali. Poradite mi prosim. Par veci mam objednanych uz par mesicu a uz me nebavi cekat. Jak a kde najdu neco, jak jim dat najevo, ze chci vratit penize? To jim ram pak napisu ucet nea oni vrati penize? Nikdy jsem to neresila, vzdy vsechno doslo normalne. Predem vsem dekuju.
Já u jednoho napsala prodejci (nereagoval na nic) že to budu muset začít řešit právní cestou a měla jsem peníze zpět do pár dnů
@petrufa86 Nám se tak v Praze zasekl dárek objednaný v říjnu 🙈
@petrajirka89 a dosel?
@kachna001 zvlastni je ze predpokladane doruceni bylo od 10.11-20.11. Takze toto datum se me netyka. Tyka se vzdy ten odecet casu. Dobre velice dekuju za informace a pomoc
Vsem dekuju
@petrajirka89 jednou jsem někde četla že pošta před Vánocemi na tyhle po*rány balíčky z viny haze 💩 a dorucuji až po Vanocich, kdy už není takový frmol. Nevím, co je na tom pravdy?
Holky a kdyz mi prisel email 6.12., ze je zbozi v CR, tak jeste asi pockat,co? Nebo jit na postu treba 30.12.a poptat se?


Musíš otevřít spor ve lhůtě. Pokud to mas objednané Pr měsíců,tak si to asi prosvihla😟 musíš si hlídat podle počitadla v trackingu kdy to má dojít a pokud nedojde v určeném čase,tak Zadat o full refund..