icon
21 / 103
avatar

to je super, to by se mi na Vánoce líbilo,ale nevím, zda bych měla nervy do toho balit min. 20 dárků 😀

11. lis 2015
avatar

Tak alespoň ty hlavní pro děti.))
@vendulka

11. lis 2015
avatar

@kami1984 když já mám ráda, když je všechno stejný, takže bych musela všechny 😀

11. lis 2015