icon

Ženy ,jezdí někdo do Maďarska k Balatonu ? Můžete mi prosím poradit destinaci/pláž ,kde to není hlava na hlavě. Děkuji 😉

avatar

Byli jsme jen jednou, ale celkem se nam libilo v Keszthely, ale i ty okolní pláže byly dost rozlehlé, takže hlava na hlavě to nebylo

Dnes ve 14:43
avatar

My byli loni Balatonboglar,plaz super a nebylo lidi hlava na hlavě 😊

Dnes v 18:02