Kdo může, přidejte se - http://naseklarinka.webnode.cz/
zkusíme se s nimi spojit a udělat článek na www.mamanamaterske.cz Jak jde o děti, tak cokoli... 🙂
10. črc 2012
hm, tak ještě zajímavější... máme tam kus rodiny. Jmenuje se Slezákova a bydlí i ve stejné části... asi 11 let jsem je neviděla. Tak to jsem zvědavá, koho vlastně zkontaktuju...
10. črc 2012
sdílím i jinde a sama se pokusím sbírat;)