Dnes půjdeme možná na prohlídku Vítkovické porodky,kde bych ráda rodila,tak už jsem mooooooooc zvědavá.
Ahoj Peti,jak dopadla exkurze porodky?Koukala jsem na Váš kočár a barvu jste vybrali moc hezkou,opravdu.
12. dub 2010
kasa
autorAhojki Káťo exkurze do porodky dopadla dobře,moc se mi tam líbilo,ta Vítkovická porodnice je opravdu moooc hezká.A byli tam moc milí,ale nevím jestli taky neskončíme ve fakultce,protože v mém termínu má být zavřená fifejdská porodnice,tak čekají větší nápor.No tak uvidíme.Hlavně ať je Vojtíšek zdravý.
14. dub 2010
Dnes půjdeme možná na prohlídku Vítkovické porodky,kde bych ráda rodila,tak už jsem mooooooooc zvědavá.