icon

Diky Albertu jsem začala konečně zahradnicit. Snad mi to dlouho vydrzi.

avatar

😀 zdechly mi redkvciky, dite sezralo pulku rukoly a zbytek mam jako prales 😀

18. bře 2016
avatar

*redkvicky

18. bře 2016
avatar

My ředkvičky neměli. ☹ Máme salát, rukolu, cekanku, žluté a cervene rajčata. Mam ještě kartičky vícekrát, měli by jste o ne zájem?

18. bře 2016
avatar

@kasparkovci ja mam uz plne album a jeste mi jich mraky zbylo... 🙂

18. bře 2016
avatar

@mississka11 jé,to se maš, muzu ti napsat,které nám chybí a kdyby jsi je měla,tak darovala by jsi nám je,prosím? Za poštovné?

20. bře 2016
avatar
20. bře 2016