Ja mazala furt,rano a vecer a tak mesic pred porodem mi popraskaly stehna a boky😥ale ja nabirala strasnou rychlosti😃😃
mně bohužel taky nepomohlo nic, taky jsem nabrala měsíc před porodem, otekla jsem, tělo mi zadržovalo vodu a popraskalo mi všechno :-/ Ale mazala jsem, protože břicho mě hrozně svědilo, jak se napínala kůže
ja mazala podstivo, cele tehotenstvo ok, ale asi jak som tlacila pri porode, alebo neviem cim to bolo, sa mi spravili strie pod pupikom a na stehnach ☹
Mám ten stejný 🙂 mažu od začátku a zatím dobrý...
Mazala jsem asi od 5 měsíce a kůže mi nepopraskala 🙂 ale prý je to i dědičné, takže pokud k tomu más vlohy, nepomůže ani ten nejlepší krém.
@21ada pupek můj milovaný roste extrémně rychle. Mažu od začátku těhotenství a zatím dobry! Moje mamka se potrhala všude. Já se zatím držím 😬 a mažu 😁
@marietaka jejda, takže mazat i v porodnici!!! Kamaradka se pro změnu potrhala spíš po porodu jak začala hubnout. Takže to funguje i obráceně 🤔
@janickaavitecek také nabírám ukrutnou rychlostí 😱
Jsem teprve v 24tt a má 14 kg nahoře.
Proto se děsím co příjde!!!
@katarinadubai joo to znam,ja nabrala kolem 30😃ale jde to pak rychle dolu😃my ted jdeme do druheho,tai se sacinam desit co prijde😃😃
Já mažu taky - stejná značka, ale mám olej, víc mi vyhovuje 🙂 mažu i boky, stehna a občas i obličej a krk 😀 je boží 🙂
Mazala jsem celé těhotenství a nemám jedinou jizvičku...👍🏻😉
Mazala jsem čímkoliv a pořád hlavně po půlce těhu večer při tv klidně i třikrát🙂 A žádná jizvička.

Mám taky a stačí 🙂