icon

Konečně chodí brouček můj 🤗😍🤗

avatar

Můžu se zeptat co máte za kočárek?

12. kvě 2018
avatar

@katulinecka18 ano, je to Britax Smile 2 ( vyšel minuly rok). Je super 👍🏻

12. kvě 2018
avatar
12. kvě 2018