icon
1 / 1
avatar

on je pilot ? :-O k těm lidem mám vždy hroznou úctu !

8. lis 2016
avatar

@cherry_cola5 proto je to náš hrdina
💕🤗💕

8. lis 2016
avatar

I já!! úctu i obdiv!!

10. lis 2016
avatar

Jeee, zbožňuju Emirates a airbus A380 😍 ❤ A manžel je Čech? Zatím jsem na palubě Emirates nikdy na českého pilota nenarazila:( Ale oni se vždycky přestavují tak potichu, že je problém to jméno slyšel, kor když lidi kolem ještě hučí..

14. pro 2016
avatar
Komentář byl odstraněný