katarinadubai
autor@cherry_cola5 proto je to náš hrdina
💕🤗💕
8. lis 2016
I já!! úctu i obdiv!!
10. lis 2016
Jeee, zbožňuju Emirates a airbus A380 😍 ❤ A manžel je Čech? Zatím jsem na palubě Emirates nikdy na českého pilota nenarazila:( Ale oni se vždycky přestavují tak potichu, že je problém to jméno slyšel, kor když lidi kolem ještě hučí..
14. pro 2016

on je pilot ? :-O k těm lidem mám vždy hroznou úctu !