icon

17.5. zubařka :o((

avatar

Kačko, já byla dnes...doktorka mi našla malej kaz, asi tak po 3 letech :-/ ale "operace" bude až po porodu 😉

10. kvě 2011
avatar

tak to ti nezávidím, ale třeba to nebude nic bolestivýho... budu držet pěsti. Taky mě po porodu čeká trhání osmičky:(. Zubaře fakt nemusím.

10. kvě 2011
avatar

Jdu v pátek. taky to nesnáším ☹

10. kvě 2011