...2 :o) finále se blíží :o))
katie_25
autor@lucietka77 jj..kéž by.. jéé a ty už máš mimíska,to mi uniklo..mooc gratuluji :o)
2. čer 2011
@katie_25 Děkuji 🙂
3. čer 2011
...2 :o) finále se blíží :o))
@lucietka77 jj..kéž by.. jéé a ty už máš mimíska,to mi uniklo..mooc gratuluji :o)
@katie_25 Děkuji 🙂
Už aby to bylo, co? 😉