icon

3D UTZ jsme si užili :o))) malá na nás vyplázla i jazyk :o)

avatar

máte fotečku?

18. únor 2011
avatar

@saminomimino jj, fotečky máme, ale nejde mi to do alba nahrát :o(

18. únor 2011
avatar

taky mi to dělá zkus zítra to už by mohlo jít,ten kuň má furt nějaký problém,taky se těším 2.3 jdeme na 4D🙂

18. únor 2011
avatar

@saminomimino jj, včera mi to dopolko vůbec nechtělo jít.. fotky budu zkoušet přidat, a třeba to snad půjde.. jj, my byli na 3D/4D .. jsou to krátký videa a vždycky k tomu navíc fotečka :o)) tak si to pak hezky užijte :o)

19. únor 2011