5.10. vítání občánků :o)
a my se tam mineme ve dveřích 😀 😀 kruci, to je fakt škoda že jdete o hodinu před náma..
3. říj 2011
katie_25
autor@saminomimino parááda :o)
@monny89 :o)
3. říj 2011
my jeste nebyli ☹
3. říj 2011
5.10. vítání občánků :o)
a my se tam mineme ve dveřích 😀 😀 kruci, to je fakt škoda že jdete o hodinu před náma..
@saminomimino parááda :o)
@monny89 :o)
my jeste nebyli ☹
my 8.10 🙂