a dopočítali jsme 000 :o) a to dr.před několika týdny tvrdil,jak je malá zvědavá , že chce na svět..hááááá..to se mu teda nepovedlo
mně zase dr. říkal, že budu přenášet a syn byl o 3 týdny dřív 🙂 Tak jsem zvědavá, jak dopadnu u tohoto těhu 🙂
4. čer 2011
Holt nejsou neomylní 😉 Já doufám že se plete i s váhovým odhadem našeho "drobečka" 😀
Přeju ti, ať už je to každým dnem a nepřenášíš dlouho 😉 Těším se na fotky té tvojí princezničky 🙂
4. čer 2011
Tak to gratuluji a preji, aby byla vase princezna brzy s vami!!!!
5. čer 2011
vidíš a mě říkali, že porod není určitě na cestě a za 3 dny jsem porodila 😀
6. čer 2011
mě to taky říká pořád,že to může být i dřív..a mám obavy,že budu ještě přenášet:(