icon

ááááááá dnes rovná STOVKA

avatar

taky se ti to už krátí, co?? 😉

25. únor 2011
avatar

@lucietka77 jj, letí to letí :o)))

25. únor 2011
avatar

a teď se ani nenadějeme a budeme mít ty naše drobečky doma... 🙂

25. únor 2011
avatar

@lucietka77 to je fakt, venku začne jaro, my odhodíme bundy a pak už si budeme užívat mimísky :o))

25. únor 2011