čekáme holčičku :o)
@petamaskova děkujeme, jj, manžel si přál holčičku :o) já teda taky .. to bude činčáníčko :o)
gratuluji moooc 🙂huráá růžový nakupování
jé, gratuluju moc 😵
@saminomimino jj, růžováááá :o))
velká gratulace, tak se nakonec holčička splnila🙂, to je super...
jé tak tak to vyšlo 🙂
gratuluji🙂
Jééé moooc gratuluju 🙂
gratulujeme..nas ceka UTZ 25.1. snad taky budem vedet , co to je ... jeste jednou moooc gratulujeme🙂))
urco se ozvu .. noo uz mi brisko narostlo zas 🙂))...tohle bylo na zacatku 5. měsíce, ted sme se už posunuly🙂))) a pupik hezky trčí🙂))... no kež by byla taky holka jak u vás , mm by byl stastní, ale hlavne at nám řeknou , že je zdravé, mně je to osobně jedno , at je prostě vše ok
tak je to kluk jako buk🙂))) krasny , sme stastni.. bude jse jmenovat Simon
dekujemeee🙂))
tak se manželovo přání splnilo,to je hezky.at se holčičce daří 🙂