icon

čekáme holčičku :o)

avatar

tak se manželovo přání splnilo,to je hezky.at se holčičce daří 🙂

17. led 2011
avatar

@petamaskova děkujeme, jj, manžel si přál holčičku :o) já teda taky .. to bude činčáníčko :o)

17. led 2011
avatar

gratuluji moooc 🙂huráá růžový nakupování

17. led 2011
avatar

jé, gratuluju moc 😵

17. led 2011
avatar

@saminomimino jj, růžováááá :o))

17. led 2011
avatar

@misak74 díky za gratulaci :o)

17. led 2011
avatar

velká gratulace, tak se nakonec holčička splnila🙂, to je super...

17. led 2011
avatar

jé tak tak to vyšlo 🙂

18. led 2011
avatar

gratuluji🙂

18. led 2011
avatar

Jééé moooc gratuluju 🙂

19. led 2011
avatar

gratulujeme..nas ceka UTZ 25.1. snad taky budem vedet , co to je ... jeste jednou moooc gratulujeme🙂))

19. led 2011
avatar

@hopie díky, myslím, že ti už pohlaví prozradí :o)) pak dej vědět

19. led 2011
avatar

urco se ozvu .. noo uz mi brisko narostlo zas 🙂))...tohle bylo na zacatku 5. měsíce, ted sme se už posunuly🙂))) a pupik hezky trčí🙂))... no kež by byla taky holka jak u vás , mm by byl stastní, ale hlavne at nám řeknou , že je zdravé, mně je to osobně jedno , at je prostě vše ok

19. led 2011
avatar

@hopie jj, přesně tak, hlavně, že je miminko zdravé :o)) tak budu držet pěstičky na holčičku :o)

19. led 2011
avatar

tak je to kluk jako buk🙂))) krasny , sme stastni.. bude jse jmenovat Simon

25. led 2011
avatar

@hopie jééééé tak to gratuluji :o))

25. led 2011
avatar

dekujemeee🙂))

31. led 2011