dnes kontrola kyčlí
katie_25
autor@levandulova my měli tu podušku.. ale už je to v pořádku :o)
23. srp 2011
Už jako ve třech měsících? My jdeme asi příští týden. A já teda dávala široké balení i když to měla malá v pořádku. Oni to u nás radí v porodnici všem. 🙂
23. srp 2011
Tak to je dobře! My už taky nemusíme, jen na noc ještě do příštího týdne..
23. srp 2011
katie_25
autor@levandulova tak to je fajn..na noc je to dobrý, horší to bylo přes ty vedra :o(
23. srp 2011
aha
23. srp 2011
Držím palce! Máte široké balení?