dnes mám narozeniny :o)
všechno nejlepší! Vím, jaký dáreček by tě nejvíc potěšil... tak držím palce, třeba se ti malá nadělí 😉
Přeji všechno nejlepší! Tak dneska by to šlo, ne? 😀
Kačí všechno nejlepší!!! a ať dneska dostaneš ten nejkrásnější dáreček
připojuji se ke gratulaci, a přeji ten nej dárek na světě🙂)
Přeju všechno nej, nej, nej a třeba přijde malá popřát osobně 🙂
Přeji jen to nej, zdravíčko a k tomu krásný miminko 🙂
Všechno nejlepšííí! 🙂
Všechno nejlepší k narozeninkám,hlavně hodně zdravíčka,štěstíčka,lásky..a at už co nejdřív dostaneš ten nejhezčí dáreček 🙂
vse nejlespi k narozeninam a preji at uz se narodi ta tvoje princezna a dela ti jen samou radost 🙂
Kači, vše nej a nej a ať máš Terezku, co nejdříve u sebe 😉
Všechno nejlepší k narozeninám!!! 🙂
Tak vše nej k narozkám a at si porodíš ten nejkrásnější dáreček🙂
Tak to všechno nej...k narozkám, taky bych věděla o jednom super dárečku a krásně by vám to s malou vyšlo na společné oslavy🙂
Dodatocne vsetko najlepsie :o)... a u mna v tabulke tiez mozem zmenit vek, uz opat o rok starsia :o)
Káti, ale 6.6. je taky pěkný😉
přesně tak ještě 4hodiny a to je dlouhá doba... a 6.6. byl můj ex....
jé kam já to napsala o řádek dolů...no jo asi už mi chybí práce😀
tak vse vse nej nej ... sranda mi mame termin 12 a ja mam v ten den taky narozky 🙂))))... dostanes malou jako darecek uvidis🙂))