dnes nám je přesně 14dní :o)
Nám taky 🙂
25. čer 2011
tý jo, to snad ani není možný, že to tak letí 😕
25. čer 2011
tak jsem si na tebe dnes vzpomnela.. Terezka je krasna 🙂 koukala jsem kdyz si mi psala a vzpominala na svoji 100 do porodu aze to mas za par.. ted to mam za par ja.. a Terince jsou 2 tydny,... leti to leti 🙂
27. čer 2011
jůůů nám taky :o)