dnes poradna- udělán hamilton, tak snad to Terezku vyžene, jinak nástup v po 13.6. v 7hod na vyvolání
to si piš že jí to vyžene 🙂 To vyvolání bych Ti fakt nepřála, není o co stát, tohle určitě zabere, počkej ještě večer budeš vyrážet do porodky 🙂 Budu na Tebe myslet
10. čer 2011
katie_25
autor@snazilkabara díky :o)
10. čer 2011
držím pěstičky, ať jste o víkendu 3🙂) a věřím v to...
10. čer 2011
Držím pěstičky,snad Terezka půjde sama a Hamilton pomůže🙂 a vyvolání se vyhneš..
10. čer 2011
Téda, ještě pořád nic? Tak tfuj, tfuj, ať hamilton pomůže a přes víkend se to rozjede, ať se holky vyhnete vyvolávačce a jde to "samo"😉
10. čer 2011
držím pěstičky, ať to přijde samo ♥ Pak napiš info....