hmm.. 6.6. by bylo taky hezké datum.. ale to už asi nestíháme ..
Káti, neboj, zítra ti přijde, že 7.6 je taky hezký, pak se ti bude líbit i 8.6., 9.6....:-D:-D:-D. Terezka má holt svou hlavičku hned od začátku a jen ona si chce určit, který to datum se ti bude nakonec líbit nejvíc a na celý život 😵
Byla u vás v noci taky taková bouřka? Jste ještě s Terezkou 2v1? 🙂
Máme stejný termín a miminku se taky nechce 🙂 Držím palečky, ať je hlavně vše v pořádku. Nám navíc příští týden v porodnici malují, tak jestli to nestihnem, půjdu rodit jinam, z čehož nadšená nejsem.
Jé, teda opožděně gratuluji k narozeninám 🙂 ... malé se ještě nechce??
@gabreta tak to také držím palečky, ať je vše v pořádku...i když to čekání je hrozný, každý se ptá, kdy už to bude a ono pořád nic :o( jejda, tak snad to stihnete do té doby než začnou v porodnici malovat
@lucietka77 nechce, holka tvrdohlavá ..podle dr. to už prý ale musí být každým dnem
jeste mams par hodin ,treba budetze rychlici..