icon

hmm..v laboratoři "zašantročili" zkumavku s mou krví, takže zítra opět odběr krve na protilátky :o(

avatar

to je opravdu zajímavé,mají v tom pěkný bordel koukám 🙂

9. bře 2011
avatar

@saminomimino no taky jsem koukala, to se mi ještě nestalo

9. bře 2011
avatar

to snad není normální..jak se jim může ztratit zkumavka?

9. bře 2011
avatar

@cristll no taky nechápu a to jsem ještě na sestru koukala,jak ji popisuje :o(

9. bře 2011
avatar

to je dobry no,,,nam se zase v 16tt v laboratori srazila krev na tripltest

9. bře 2011
avatar

@krista20 hmm, taky dobrý... :o(

10. bře 2011