hmm..v laboratoři "zašantročili" zkumavku s mou krví, takže zítra opět odběr krve na protilátky :o(
katie_25
autor@saminomimino no taky jsem koukala, to se mi ještě nestalo
9. bře 2011
to snad není normální..jak se jim může ztratit zkumavka?
9. bře 2011
to je dobry no,,,nam se zase v 16tt v laboratori srazila krev na tripltest
9. bře 2011
to je opravdu zajímavé,mají v tom pěkný bordel koukám 🙂